UBYTOVANIE V BARDEJOVSKÝCH KÚPEĽOCH

Návštevníci Bardejovských Kúpeľov sa môžu ubytovať v rôznych liečebných domoch , hoteloch a vilách.

Liečebný dom OZÓN

Liečebný dom Ozón sa nachádza v centre Bardejovských Kúpeľov. V hoteli Ozón môžu návštevníci využívať Balneoterapiu, ktorá je priamo spojená s hotelom. Taktiež môžu využívať vnútorný relaxačný bazén a vonkajšie bazény, ktoré sú od hotela vzdialené asi 500 metrov.

Hotel ASTÓRIA

Hotel Astória patrí medzi historické hotely Bardejovských Kúpeľov.
Podobne ako Liečebný dom Ozón je priamo spojený s kúpeľným domom – Balneoterapiou, kde sa podávajú kúpeľné procedúry.

Villa FRANTIŠEK

Villa František je od centra Bardejovských kúpeľov vzdialená asi 200 metrov. Nachádza sa v blízkosti lesa, ktorý vytvára pokojnú atmosféru pre relax.

Villa DIANA

Nachádza sa približne 220 metrov od centra Bardejovských Kúpeľov.
Leží na okraji kúpeľného lesa, kde sa návštevníci môžu nadýchať čerstvého vzduchu s vôňou ihličnatých stromov. Asi 100 metrov od Villy Diana je vzdialená Balneoterapia, kde návštevníci môžu využívať kúpeľné procedúry.

Hotel ALŽBETA

Leží v centre Bardejovských kúpeľov. Pozostáva zo 114 lôžok. Ubytovanie je vhodné pre menej náročných návštevníkov. Priamo v hoteli Alžbeta sa nachádza soľná jaskyňa.

Liečebný dom FONTÁNA

Nachádza sa v centre Bardejovských Kúpeľov. Kapacita Liečebného domu Fontána je 50 lôžok.
Asi 200 metrov od Liečebného domu Fontána je vzdialená Balneoterapia. Nachádzajú sa tu aj relaxačné a vonkajšie bazény, ktoré sú od liečebného domu vzdialené približne 550 metrov.

Liečebný dom KOLIBRÍK

Návštevníkom ponúka 12 izieb. Jednu jednoposteľovú, desať dvojposteľových a jednu trojposteľovú. Nachádza sa v centre Bardejovských Kúpeľov.

Hotel MIER

Je umiestnený v pokojnej oblasti Bardejovských Kúpeľov. Nad hotelom Mier sa nachádza letné kúpalisko s vyhrievanou vodou. Pre návštevníkov je tu aj reštaurácia, kaviareň a parkovisko.

Hotel DRUŽBA

Nachádza sa v krásnom pokojnom prostredí. Má bezbariérový prístup. Hotel Družba patrí k hotelom, ktoré majú zariadené všetko pod jednou strechou.

Hotel HELIOS

Hotel Helios je vhodný na rekondičné pobyty a pre nenáročných návštevníkov. Nachádza sa 150 metrov od centra kúpeľov. Návštevníkom je tu poskytované parkovisko grátis.

Villa BLANKA

Nachádza sa 150 metrov od kolonády a 80 metrov od kúpeľného domu. Je vhodná pre menej
náročných návštevníkov. Umožňuje ubytovanie v jednoposteľových a dvojposteľových izbách a v apartmánoch.

Villa LÍVIA

Je to villa bez recepcie. Nachádza sa pod lesom v blízkosti jazierka. Umožňuje ubytovanie v stredne štandardných izbách.

Villa SRNKA

Poskytuje ubytovanie pre stredne náročných návštevníkov.

Villa ETA

Villa Eta je umiestnená pod lesom v tichom prostredí. Poskytuje ubytovanie v stredne štandardných izbách a je bez recepcie.

Villa PALMÍRA

Nachádza sa v nádhernom prostredí prírody. Návštevníci sa môžu ubytovať v 6 luxusne zariadených apartmánoch. Strava je zabezpečená v hoteli Astória a procedúry sú poskytované v kúpeľnom dome.